מקיף ז' הקריה אשדוד

מקיף ז' הקריה אשדוד

שבוע צה"ל

מגמות ייחודיות

ניהול

מידע להורי תלמידי כיתות ו' מצטיינים העולים לשכבת ז' בשנה"ל תשע"ט

מצוינות היא דרך חיים. "בל נתפשר עם פחות מהטוב ביותר,וכאשר ידמה לנו כי השגנו אותו נחתור לשפר ולשכלל גם אותו." (יוני נתניהו). מקיף ז' מספק מענה לתלמידים מצטיינים ע"י ניתובם לשתי כיתות מצוינות : 1. כיתת מופ"ת ( מתמטיקה, פיסיקה ותרבות )2. כיתת עמ"ט –עתודה מדעית טכנולוגית. בשתי הכיתות לימודי המתמטיקה והפיסיקה מוגברים ובנוסף יילמד מקצוע מדעי המחשב.

מוקאתון 2018

מידע להורים

מצגת מערב הורי שכבת ט' - המעבר לחטיבה העליונה

שבוע גלישה בטוחה ברשת - 2018

השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת יחול ב- 4-9.02.18. השבוע הלאומי לגלישה בטוחה נמצא השנה בסימן של " כל Share פוגש חבר – מתקוונים ברגישות לאחר". השבוע יתמקד בעידוד תלמידים, מורים והורים לגלות מעורבות ואמפתיה כלפי חבריהם ברשת וזאת תוך חיזוק נורמות התנהגות ראויות ברשת והעלאת המודעות למצבים מורכבים המתעוררים בה. ילדים ובני נוער נמצאים ברשת זמן ממושך ועל פי רוב יהיו הראשונים שיראו ויוכלו לדעת האם חבריהם זקוקים לעזרה. לכן, יש לחזק בקרב התלמידים את המסר כי באפשרותם לפנות לעזרה ולעזור לאחרים. בנוסף, חשוב כי המבוגרים ידעו לאתר ולזהות סימנים של פגיעה ויהוו כתובת לפניה.

המעבר לחטיבת הביניים

תשלומי הורים תשע"ח

אגרות תשע"ח להורים

טפסים שימושיים

רשימות ספרים לשנת הלימודים תשע"ח

מכינת מצויינות - לקראת תשע"ח

לו"ז מכינת מצוינות לקראת תשע"ח

כתבו עלינו בעיתון

שבוע צה"ל במקיף ז'

במהלך השבוע האחרון (22-27-10) התקיים בבית הספר שבוע צה"ל. במסגרת השבוע נחשפו התלמידים לתכנים הקשורים במורשת צה"ל וערכיו והשתתפו בפעיליות מגוונות כגון:סדנאות, הרצאות, מופע להקה צבאית ועוד אשר בשיאן פאנל בהשתתפות בוגרי בית הספר.

מחנה קיץ בינ"ל קורצ'אקובו על אדמת פולין בהובלת אלי זר וגניה חייקין

תלמידי כיתות י' במקיף ז' "הקריה", הלומדים במגמה הייחודית "משואה לתקומה" המקנה 5 יחידות לימוד על כתיבת עבודת מחקר בנושא זיכרון השואה, השתתפו במשך עשרה ימים במחנה קיץ בינ"ל קורצ'אקובו על אדמת פולין. היה זה פרס על עשייה חינוכית בבית הספר והשתלמות בנושא למורים ומנהלים בפסג"ה אשדוד, בה הועלתה בדרך יצירתית תערוכת צילומים של שלמה נדל, חניך בית הילדים שתיעד אותו. התערוכה בחסות המכון הישראלי ע"ש יאנוש קורצ'אק.

השבוע הלאומי לגלישה בטוחה

כל שנה מתחילה בגלישה בטוחה

הערכה חלופית

תמונה ראשית

מצוינות והצטינות

הרצאתו של דורון אלמוג, "עלה נגב- נחלת ערן"

ביום שני האחרון דורון אלמוג, אלוף במילואים בצה"ל ופעיל חברתי למען אנשים עם לקות שכלית, העביר הרצאה ערכית לשכבה ט.

'שפוי בדמשק' – אמנון שרון

בחודש אוקטובר אמנון שרון, מחבר הספר "שפוי בדמשק" לספר את חוויותיו הבלתי- נתפסות לתלמידי שכבה י"א במקיף. בתחילה היה קשה להאמין שהאדם הזה שעומד על הבמה, מחייך ומתבדח על כל העניין, שהאדם הזה עבר את כל מה שעבר. אך ככל שנכנס יותר ויותר עמוק לפרטי העניין, הסיפור קם לתחייה מחדש.

נבחרת מצוינות בכדורסל

לאחר שנים של תקווה ומאמץ רב, התממש החלום-הקמת נבחרת כדורסל מקצועית לתלמידי כיתות ז'.תלמידים אלו ותלמידים רבים נוספים עברו מיונים בשנה שעברה ונבחנו על ידי צוות מקצועי שמאמין באופי ובכישרון שלהם שיובילו אותם להישגים גבוהים מאוד בתחום הכדורסל.

קארין וקסמן – נציגה עתידית באולימפיאדה

קארין וקסמן מכיתה י' - 1 היא מתעמלת אומנותית בנבחרת ישראל. היא מתאמנת שבעה ימים בשבוע עשר עד אחת עשרה שעות ביום. "יש לנו חופש בשבת כשיש מצב רוח טוב" אמרה באדישות. קארין התחילה להתאמן בגיל 4 כאשר הוריה רשמו אותה לחוג התעמלות אומנותית, לאחר מכן היא גילתה שהתחרותיות בספורט ההתעמלות האומנותית מושכת אותה.

ציונות ומצוינות יהלכו יחדיו בשבילי מקיף ז'

בלוג מנהלת בית הספר

דבר המנהלת לשנת הלימודים תשע"ח

דבר מנהלת בית הספר, הגב' עליזה סבג, לשנת הלימודים תשע"ח

פתיחת שנת הלימודים תשע"ז

ככה מתחילים שנה במקיף ז'

רשימת ספרים תשע"ז

חינוך גופני

קארין וקסמן – נציגה עתידית באולימפיאדה

החידה השבועית

חידה מס' 2- אישים/מקומות/אירועים הקשורים לירושלים

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA