דף הבית בלוג מנהלת בית הספר מידע להורים פינת יועצות חדר מורים יצירת קשר
 
 
 
שבוע צה"ל במקיף ז'
שבוע צה"ל יערך בין התאריכים 1/12/14 – 11/12/14 במהלך שבוע זה יבקרו תלמידי שכבות יא-יב במרכז חינוכי דינמי בנושא צה"ל . לובי בית הספר עוצב כמרחב חינוכי ובו יהיו תחנות מגוונות שכל אחת תעסוק בנושאים השונים ובדינמיקה תחרותית בין הקבוצות השונות בכיתה . תודה לאלי זר על ליווי וסיוע בבניית המרחב החינוכי
קרא עוד...
14:00 (30/11/14) יעל שמר (קושמרו)
תגובות: -1   צפיות: -1
11:33 (08/01/13) יעל שמר (קושמרו)
במסגרת שבוע צה"ל שנערך בין התאריכים 31.12.12-4.1.13 נערך פאנל בוגרים שחתם את אירועי השבוע באופן חגיגי. כמיטב המסורת הבית ספרית הגיעו בוגרי בית הספר כחיילים לובשי מדים וחשפו בפני תלמידי שכבה יב' את תפקידיהם בצבא וחשיבות השמירה על המולדת .בשנה זו הועלו התלמידים השונים בפאנלים שונים כגון : לוחמים , תומכי לחימה , קצינים , ומקצועות שונים ומגוונים בצבא. המפגש עורר סקרנות בקרב תלמידנו שבשנה זו יסיימו את לימודיהם .ללא ספק היה זה מפגש מרגש ומרתק , מנהלת ביה"ס ברכה את הבוגרים ואיחלה להם הצלחה בהמשך דרכם . אכן , זו גאווה גדולה .
קרא עוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בית הספר מקיף ז' הקריה חרט על דגלו משכבר הימים את סמל המעורבות החברתית, והחליט לקחת את הרעיון צעד נוסף קדימה. ביום רביעי ה- 14.11.12, ערב מתקפת הטילים, התקיים בבית הספר יריד בנושא "שנת שירות"– מדובר בשנת התנדבות למען הקהילה, אליה יוצאים בוגרי י"ב. הם דוחים את שירותם הצבאי בשנה כדי לחיות בקומונה שיתופית ולעבוד במשימות חינוכיות שונות ברחבי הארץ.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מגמות ייחודיות
מידע להורים
כתבו עלינו בעיתון
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה
הערכה חלופית
סקרים ומשובים
תחרויות ארציות
מצוינות והצטינות
למידה בחירום
מרחב חברתי-ערכי
מידע לתלמידים
פתיחת שנת הלימודים תשע"ז
מעורבות חברתית
עבודות קיץ תשע"ו
אירועים
טקסים
למידה משמעותית
שבוע אקדמיה
מעורבות קהילתית - אירועים
יעוץ - פורומים
מידע עירוני