המתן. בטעינה...
 
פרסומת
דבר המנהלת לשנת הלימודים תשע"ז
דבר מנהלת בית הספר, הגב' עליזה סבג, לשנת הלימודים תשע"ז
קרא עוד...
09:31 (12/09/16) ענת ברון
תגובות: 0   צפיות: 22
שרה שמש מנהלת בית הספר מייצגת את בית ספרנו בסוכת שר הביטחון
הגב' שרה שמש , מנהלת בית הספר ייצגה את ביה"ס בקבלת פנים בסוכת שר הביטחון בקריה בתל אביב. היא הביאה את דבר כל המנהלים בארץ בפניהם.
קרא עוד...
15:18 (07/10/15) יעל שמר (קושמרו)
תגובות: 0   צפיות: 100
17:49 (18/06/14) יעל שמר (קושמרו)
מאתים ארבעים וחמישה תלמידים בוגרי מחזור ט"ו של ביה"ס מסיימים את לימודיהם בסימן חגיגות העשרים להיווסדו של מקיף ז'.בשנת 1994 היה ביה"ס המבנה היחידי ברובע הסיטי וים של חולות מקיפים אותו מסביב. במקביל לצמיחתו של ביה"ס נבנו בתים רבי קומות, נשתלו עצים, רוצפו המדרכות ונעלמו החולות.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
נכנסנו ליום השישי של מבצע עמוד ענן ואתם ההורים והתלמידים בעירנו אשדוד ראויים להערכה, על החוסן הנפשי שאתם מגלים לנוכח האזעקות , הטילים והבתים שספגו פגיעה ישירה. אלה ימים של שעת מבחן, שבהם אנו יודעים שערבות הדדית ובעיקר הטיית אוזן למצוקותיו של הילד , ההורה הסב והסבתא, יאפשר לנו לדעת שאנחנו לא לבד במציאות הקשה שבה אנו חיים.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
‏נאום מנהלת ליום הזיכרון לשואה תשע"ג
אני שרה שמש, נכדתם של אברהם ושרה קייש ז"ל, עומדת כאן לפניכם תלמידי מקיף ז' ומזכירה את סבי אברהם שהוצא מביתו ונרצח ביריות ע"י הגרמנים וסבתי שרה שמתה ביסורים קשיים ממחלת הטיפוס במחנה הריכוז.
קרא עוד...
19:04 (17/04/13) יעל שמר (קושמרו)
תגובות: 0   צפיות: 678
נאום המנהלת ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל תשע"ג
כאשר אתה יושב בביתה של משפחה שכולה ומאזין לסיפור האישי, מעלעל באלבום התמונות שהצהיב עם השנים, אתה חש שאחרי כל השנים, הכאב כל כך חד וברור שאינו הולך לשום מקום.אתה מסתכל בפניהם של ההורים שהולכים ומזדקנים ועל הכוננית בסלון ניצבת תמונה, של בנם בשנות העשרים לחייו, אשר ישאר צעיר לנצח וכך נזכור אותו. במותם נתנו לנו הנופלים את הזכות להמשיך ולהאבק על קיומנו כאן.
קרא עוד...
18:12 (17/04/13)
תגובות: 0   צפיות: 41
שבע עשרה שנים חלפו ממוצאי שבת שבה התקיימה עצרת השלום בכיכר. באותו הערב היתה תקווה גדולה שבה רבין האמין שהוא יודע את הדרך להגיע לשלום. היה זה עידן התמימות והאמונה הגדולה של חייל השלום, רמטכ"ל הניצחון של ששת הימים, אשר לא ידע שהפגנות ההסתה נגד תהליך השלום יובילו לסיום חייו בידי רוצח נתעב.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
נאום המנהלת כ"ט בנובמבר - תשע"ג
כ"ט בנובמבר הוא תאריך מכונן לגבי העם היהודי בעולם כולו ובא"י בפרט. ישנה חשיבות ועוצמה אדירה ליום זה ולכן ביה"ס מיום היווסדו מקיים ומציין זאת, שנה אחר שנה בטקס ייחודי מלא אור ושמחה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 33
14:56 (12/11/12) יעל שמר (קושמרו)
דעו מאין באתם ולאן אתם הולכים, כאשר אתם נושאים את דגל ישראל של מדינתנו החופשית, שם במקום שבו יהודים רבים עמדו לבדם חסרי ישע ללא הגנה של העולם כולו.עמדו שם בגאון ובגאווה נוכח פני הרשע והרוע שלא יכלו לכלותינו, ואנו, עם ישראל, הצלחנו לעמוד על רגלינו להקים ולבנות מדינה לתפארת בארץ ישראל.
קרא עוד...
פתיחת שנת הלימודים תשע"ז
עבודות קיץ תשע"ו
מידע לתלמידים
אירועים
מצוינות והצטינות
סקרים ומשובים
מרחב חברתי-ערכי
טקסים
זמן חירום
לקראת שנת הלימודים התשע"ו
מידע להורים
למידה משמעותית
עתודה מדעית טכנולוגית
חדש באתר
מה קורה אצלנו בתמונות
יומן
מידע למורים
למד הא
כתבו עלינו בעיתון
מידע עירוני


יצירת קשר


כניסה למשתמש רשום|